Program Minutowy Festiwalu Rowerowego oraz BIKE Week-end 2017r.
- Piątek – 30 czerwca 2017
Witamy Uczestników !
(miasteczko sportowe Bike Adventure przy Ski Arena Szrenica, ul. Turystyczna)
16:00 – 20:00 – Biuro Zawodów
20:00 – 21:00 – Odprawa techniczna - Sobota – 1 lipca 2017 – I ETAP BIKE ADVENTURE
8:00 – 17:30 – Biuro Zawodów
11:00 – Start – etap I PRO (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
11:30 – Start – etap I FUN(górny parking przy Ski Arena Szrenica)
Meta etapów – okolice zakrętu śmierci
17:30 – Zamknięcie tras I etapu
18:00-21:00 – Dekoracje liderów Etapu I, odprawa techniczna i Pasta Party (miasteczko sportowe Bike Adventure ) - Niedziela – 2 lipca 2017 II ETAP BIKE ADVENTURE
8:00 – 17.30 – Biuro Zawodów
11:00 – Start – etap II PRO (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
11:30 – Start – etap II FUN (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
Meta etapów – przy kościele ul. Frańciszkańska
17:30 – Zamknięcie tras II etapu
18:00-21:00 – Dekoracje liderów Etapu II, odprawa techniczna i Pasta Party (miasteczko sportowe Bike Adventure ) - Poniedziałek – 3 lipca 2017 III ETAP BIKE ADVENTURE
8:00 – 17:30 – Biuro Zawodów
11:00 – Start – etap III PRO (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
11:30 – Start – etap III FUN (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
Meta etapów – Ski Arena Szrenica
17:30 – zamknięcie tras III etapu
19:00 – 21:00 – Dekoracje liderów Etapu III, odprawa techniczna i Pasta Party (miasteczko sportowe Bike Adventure ) - Wtorek – 4 lipca 2017 IV ETAP BIKE ADVENTURE
8:00 – 18:00 – Biuro Zawodów
11:00 – Start – etap IV PRO (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
11:30 – Start – etap IV FUN (górny parking przy Ski Arena Szrenica)
Meta etapów – Ski Arena Szrenica
17:00 – zamknięcie tras 4 etapu
17:00 – Dekoracje liderów Etapu IV
Dekoracje klasyfikacji Generalnej - Piątek – 7 lipca 2017r.
13:00 – 15:00 – Skatepark – jazda wolna – SP nr 1, ul. 1 Maja 32
15:00 – 17:00 – Skatepark – sesja treningowa* – SP nr 1, ul. 1 Maja 32
16:00 – 21:00 – Bike EXPO – Ski Arena – Górny Parking
16:00 – 21:00 – Bike Maraton – weryfikacja zgłoszeń uczestników – Biuro Zawodów – Ski Arena
17:00 – Test Tour – wycieczka trasą Mini Bike Maraton – Ski Arena
17:00 – 18:00 – Skatepark – przejazdy kwalifikacyjne* – SP nr 1, ul. 1 Maja 32
18:30 – Zlot Rowerów Niezwykłych – przejazd uczestników ulicami miasta
18:50 – Test Tour – przyjazd uczestników wycieczki na Skwer Radiowej Trójki – poczęstunek
19:00 – Bike Week Szklarska Poręba – oficjalne rozpoczęcie – Skwer Radiowej Trójki
19:30 – Pokaz trialu – Skwer Radiowej Trójki
18:30 – Przegląd filmów ROWEROWYCH – Skwer Radiowej Trójki
19:00 – Skatepark – Przejazdy Finałowe – SP nr 1, ul. 1 Maja 32 - Sobota – 8 lipca 2017r.
08:00 – 20:00 – Bike EXPO – Ski Arena – Górny Parking
08:00 – 10:30 – Bike Maraton – weryfikacja zgłoszeń uczestników – Biuro Zawodów – Ski Arena
10:00 – Strefa Dziecka – otwarcie – Ski Arena – Górny Parking
11:00 – Bike Maraton – start maratonu – Puchatek
11:15 – Junior Trophy „Dziecięcy Bike Maraton” – Ski Arena – Górny Parking
12:00 – Pokaz trialu – Skwer Radiowej Trójki
13:30 – Junior Trophy – dekoracje zwycięzców – Scena Główna – Ski Arena
14:30 – Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu Mini – Scena Główna – Ski Arena
14:00 – Pokaz trialu – Skwer Radiowej Trójki
14:30 – Pump Track – zawody
15:00 – 20:00 – Kellys Enduro MTB Series – biuro zawodów
15.30 – Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu Mega – Scena Główna – Ski Arena
16:30 – Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu GIGA – Scena Główna – Ski Arena
17:00 – Loteria Fantowa „Bike Maraton – Jedziemy z pomocą” – Scena Główna – Ski Arena
18:30 – Air Water Show – Best Trick – skoki nad wodą – zawody
19:30 – Air Water Show – Best Trick – skoki nad wodą – dekoracja zwycięzców
21:00 – Afterparty – Rodzinny Park Rozrywki Esplanada - Niedziela – 9 lipca 2017r.
07:30 – 09:00 – Kellys Enduro MTB Series – biuro zawodów
08:00 – 18:00 – Bike EXPO – Ski Arena – Górny Parking
08:00 – 10:30 – Szosowy Klasyk – weryfikacja zgłoszeń uczestników – Biuro Zawodów – Ski Arena
09:15 – Kellys Enduro MTB Series – odprawa techniczna – Scena Główna – Ski Arena
09:30 – Kellys Enduro MTB Series – start pierwszej grupy startowej (kolejne co 10 minut)
11:00 – Szosowy Klasyk – Start honorowy – Ski Arena
15:00 – Szosowy Klasyk – Zamknięcie trasy
15:30 – Szosowy Klasyk – dekoracja zwycięzców – Scena Główna – Ski Arena
16:00 – Air Water Show – PL vs CZ – skoki nad wodą
17:00 – Pokaz specjalny – (flatland/breakdance/beetbox/extra skoki do wody)
17:30 – Air Water Show – PL vs CZ – dekoracja zwycięzców
18:00 – Kellys Enduro MTB Series – dekoracja zwycięzców