Farma 69

Kontakt
Adres 58-512 Kopaniec
Kontakt tel kom. 603 65 69 69
tel kom. 693 455 797
E-mail wyślij zapytanie
 
Informacje
W pokojach łazienka, TV
Parking przy obiekcie
 
Odległości
Szklarska Poręba 10km
Jelenia Góra 15km
 
Opis

Farma69 to jedno z najbardziej zjawiskowych gospodarstw agroturystycznych na Dolnym Śląsku. Piękno dzikiej przyrody, ustronność i przestrzeń sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na odpoczynek pośród łąk i lasów, w zacisznej dolinie w pobliżu malowniczej wioski Kopaniec.

Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach, przestronny salon, a także kameralną saunę oraz osobną salę pod organizację warsztatów (jogi, tańca, fotografii), szkoleń czy towarzyskich imprez.

W gospodarstwie zadbano o kreatywny wypoczynek dzieci. Na terenie Farmy znajdą one tajemniczy labirynt leśny, kamienne kręgi i zwierzyniec tworzące magiczną atmosferę. Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, basenem oraz trampoliną.

Miłośnikom domowej ekologicznej żywności proponujemy doskonałą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Gości szukających nietypowych wrażeń zapraszamy do odwiedzenia repliki Osady Średniowiecznej będąca niewątpliwie najciekawszą atrakcją naszego miejsca. (www.harmoniakultury.org/osada)

Aktywnie wypoczywających podróżników zachęcamy zaś do odkrywania ścieżek urokliwej okolicy Kopańca, a także wycieczek w pobliskie Karkonosze i góry Izerskie. W bliskiej okolicy znajduje się stadnina koni, stoki narciarskie, teatr oraz galerie prowadzące różnego rodzaju warsztaty.

To miejsce może oczarować!

Ekoturystyka jest również siedzibą Fundacji Harmonia Kultury (http://www.harmoniakultury.org) promującej życie w zgodzie z naturą. Opierając się na zasadach permakultury staramy się stworzyć model ‘farmy zrównoważonego rozwoju’, gdzie kreatywna rekreacja łączy się z zamiłowaniem do zdrowej, ekologicznej żywności, naturalnego budownictwa oraz lokalnej samowystarczalności.

.
 
Cennik

Cena noclegu wynosi 50 zł za os., wyżywienie 50 zł (dwa posiłki dziennie).

Gospodynia podaje posiłki według życzenia i gustu gości. Większość składników pochodzi z ekologicznych produktów sąsiednich gospodarstw.

 
23469
Copyright © 2019 InterPele E-Szklarska - tanie noclegi Szklarska Poręba Serwisy turystyczne noclegi Szklarska Poręba