Pod Szrenicą

Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. Broniewskiego 17
Kontakt tel. 75 713 09 10
tel kom. 606 324 973
www www.hotelpodszrenica.pl/
E-mail wyślij zapytanie
 
Informacje
Ilość miejsc 70
Pokoje 1,2 osobowe, studia 2+2
W pokojach TV, łazienka, internet
W obiekcie restauracja, sala konferencyjna, sala kinowa, bowling, ogród zimowy, sala kominkowa, winiarnia, przechowalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia rowerów
Parking przy obiekcie
 
Odległości
Centrum 400m
PKS 900m
PKP 2000m
Sklep 400m
Wyciąg krzesełkowy 300m
Wyciąg orczykowy 200m
 
Opis
W oparciu o długoletnią, rodzinną tradycję oraz bogate doświadczenie w branży hotelarskiej podjęliśmy się modernizacji dwóch pensjonatów i w wyniku ich połączenia oraz rozbudowy, stworzenia nowoczesnego, a zarazem przyjaznego naszym gościom „Pod Szrenicą”.
Naszym zamierzeniem jest prowadzenie obiektu spełniającego wysokie standardy, który jednocześnie zapewni Państwu przyjazną atmosferę pobytu, stworzoną przez przytulne wnętrza, miłą obsługę oraz domową, smaczną kuchnię.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do gości indywidualnych, jak i klientów grupowych przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby w ramach szkoleń, konferencji, firmowych wyjazdów integracyjnych, pobytów wycieczkowych.

Bardzo korzystna lokalizacja, zaledwie 200m od dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, przy turystycznych szlakach pieszych i rowerowych oraz przystosowanie obiektu dla gości preferujących aktywny wypoczynek, pozwoli nam na stworzenie indywidualnych ofert odpowiadających na Państwa potrzeby dotyczące aktywizacji ruchowej, czy też treningów sportowych.

Aktualny cennik na stronie
https://hotelpodszrenica.pl/
.
 
Cennik
Szczegółowy cennik na stronie
https://hotelpodszrenica.pl/cennik
 
Galeria
Pod Szrenicą

Lokalizacja
221575
Copyright © 2019 InterPele E-Szklarska - tanie noclegi Szklarska Poręba Serwisy turystyczne noclegi Szklarska Poręba